Son teknoloji kamerasıyla Infinix ZERO 30 yakında Türkiye’de

Gücünü MediaTek Helio G99 işlemciden alan cihaz, 5.000 mAh batarya kapasitesinin yanı sıra 45W şarj hızıyla da dikkat çekiyor.

Global teknoloji markası Infinix, dünyanın farklı ülkelerinden tüketicilerin beğenisini toplayan yeni akıllı telefonu ZERO 30’un Türkiye’de satışa çıkacağını duyurdu.

Farklı dokularla tasarlanmış şık arka yüz dizaynı

Türkiye’de pek yakında tüketicilerin beğenisine sunulacak Infinix ZERO 30, şık ön ve arka yüz tasarımıyla dikkat çekiyor. Ön yüzünde kıvrımlı bir yapıya sahip olan cihaz; altın ve yeşil olmak üzere 2 farklı renk seçeneğiyle gelecek.

Son teknoloji kamerasıyla Infinix ZERO 30 yakında Türkiye’de

2K çekim yapabilen 108 megapiksel kamera

Ön yüzünde 50, arkasında ise 108 megapiksel kamera bulunan ZERO 30, 2K 30FPS veya 1080P 60FPS’ye kadar video kaydı alabiliyor.

Güçlü kamerasının yanı sıra şarj özellikleriyle de dikkat çeken Infinix ZERO 30, 5.000 mAh batarya kapasitesinin yanı sıra 45W şarj hızına sahip. Performans tarafında ise MediaTek Helio G99 işlemciyle donatılan cihazda tüketicilere tüketicilere 256 GB depolama alanı sunuluyor.

Satış fiyatı ve tarihi açıklanacak

Toz ve suya karşı IP54 sertifikasına sahip Infinix ZERO 30’un ekranı ise Gorilla Glass ile koruma altındayken cihazın satış fiyatı ve tarihi önümüzdeki günlerde açıklanacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x