Beşiktaş’ta yeni transferler için imza töreni düzenleniyor

Beşiktaş’ta Başkan Sayın Hasan Arat’ın katılımıyla yeni transferler Jonas Svensson, Joe Worrall, Ernest Muçi, Al-Musrati ve Yağız Karabulut ile futbolcular Semih Kılıçsoy ve Emir Yaşar için Tüpraş Stadyumu’nda imza töreni düzenleniyor.

İşte Hasan Arat’ın ilk sözleri:

“Sportif olarak zor günler geçirdik. Yerli ve yurt dışından gelen oyuncularımızla 6 yeni sözleşme imzaladık. Camiamız zor günleri iyi bilir, kenetlenirsek bu günleri atlatırız.”

“SEMİH’İN SURATINA GELEN YUMRUK…”

Habercilik sadece transfer olmamalı. Rebic’in aşil tendonuna basılmasında, Muleka’nın ayağının kırılmasına yakın aldığı darbede, Semih’in suratına yumruk yemesinde birlik olmalıyız.

Bu dönemde, camiamızın en eski üyesi ve Beşiktaş aşığı, onursal başkanımız Süleyman Seba’nın eski dostu Rahmi Koç kulübümüzü ziyaret etti. Hem kutlama hem hatır sormaydı. Biz ‘efsane geri dönsün, camiamız istiyor’ dedik. Beko bize uğurlu geliyor dedik.

Rahmi Koç’a Seba’nın yanında özel bir köşe yaptık müzemizde. Transferlerden 1 gün önce Rahmi Koç’un talimatıyla özel bir anlaşma yaptık. Beşiktaş, Beko sponsorluğunda 17 kupa kazandı. Sayın Koç’a Beşiktaş camiası olarak çok teşekkür ediyoruz.

“KARTAL DÖVMESİ KADERİN BİR CİLVESİ”

Muçi, sen Beşiktaşlıların çok sevdiği ve güvendiği bir oyuncu olacaksın. Santos hocam ve Samet hocam seni çok istiyordu. Beşiktaş’a, evine hoş geldin. Boynundaki kartal dövmesi kaderin bir cilvesidir.

Varşova’nın başkanı Darius ile değerli dostluğumuz, çeşitli vesilelerle Polonya cumhurbaşkanının bizi tanıması… Bizi kırmadılar. Bu iş çok geniş ve anlamlı bir anlaşma oldu. Menajeri Dino, ‘Bu işin olma ihtimali yok’ diyordu. Hüseyin Yücel, ‘Bu iş olacak’ dedi.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir