HONOR 90 ve Pad X9, Kasım Ayında Satış Rekoru Kırdı

HONOR, yenilik, kalite ve tasarımın benzersiz karışımıyla teknoloji tutkunlarının dikkatini çekerek Kasım ayının başarılı şirketlerinden oldu. HONOR 90 ve Pad X9 teknoloji meraklıları tarafından yoğun talep gördü.

Satışa çıktığı ilk günden itibaren kullanıcıların beğenisini toplayan HONOR 90, Kasım ayındaki kampanyası ile Hepsiburada’nın en çok satan akıllı telefonlar listesinde zirvenin sahiplerinden biri oldu. Mobil fotoğrafçılığa eşsiz bir boyut kazandıran HONOR 90, yepyeni üçlü kamera sistemi ve 200 MP Ana kamerasıyla kullanıcılarının en eşsiz anlarına eşlik ediyor. Yapay zeka teknolojisi ile desteklenen HONOR 90, ayrıntılarla dolu çarpıcı selfie’ler çekerek en güzel gülüşleri ortaya çıkarırken grup selfie’lerinde hiçbir ayrıntıyı kaçırmamanıza yardımcı oluyor.

HONOR Pad X9 da Kasım ayına özel kampanyasıyla Teknosa’nın tablet satışlarında adını listenin en üst sıralarına yazdırıyor. Pad X9, kullanıcılarına akıcı bir görsel deneyim sunarken güçlü piliyle de uzun süre eğlence sunuyor. Birden fazla yönü kapsayacak şekilde altı hoparlöre sahip olan HONOR Pad X9, ses kalitesi sayesinde de kullanıcısını atmosferin içine dahil ediyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir