Gucci’nin reklam yüzü Armine Harutyunyan terör örgütü VoMa’ya katıldı

İkinci Karabağ savaşıyla Azerbaycan tarafından büyük bir yenilgiye uğratılan Ermenistan, bölgede tansiyonu yükseltecek adımlar atmayı sürdürdü.

Batı’ya ve Rusya’ya güvenen Ermenistan’ın bölgedeki provokasyonlarını artırması sonucu Azerbaycan 19 Eylül’de “Dağlık Karabağ bölgesinde anayasal düzeni tesis etmek amacıyla” anti terör operasyonu başlattı.

Azerbaycan’ın 192 şehit verdiği antiterör operasyonu 24 saatte başarıyla tamamlandı ve Ermeni silahlı çeteler Karabağ’dan çekileceklerini açıkladı.

ERMENİLER KARABAĞ’I BOŞALTIYOR

Öte yandan Ermenistan hükümeti yaklaşık 120 bin Ermeni’nin yaşadığı Dağlık Karabağ’da 100 binden fazla Ermeni’nin Ermenistan’a göçtüğünü bildirdi.

Başarılı operasyonla Karabağ’a huzur ve sükunet kısa sürede hakim olmaya başlarken yenilgiyi hazmedemeyen Ermenistan silahlı çeteleri ise yeni bir hazırlığa girişti.

GUCCİ’NİN ERMENİ MANKENİ DE TERÖRİST OLDU

İtalyan ve Fransız sahipli moda markası Gucci’nin reklam yüzlerinden Ermeni model Armine Harutyunyan, Ermeni terör örgütü VoMa’ya katıldı.

AZERBAYCAN’A SALDIRACAKLARINI DUYURDU

Elinde silahıyla atış eğitimi aldığı görülen Harutyanyan, terör örgütü VoMa’nın kanalına verdiği röportajında Azerbaycan’a saldıracaklarını açıkladı.

ERMENİ TERÖR ÖRGÜTÜ VOMA, KARABAĞ’DA “GERİLLA” TAKTİĞİNE GEÇTİ

Bunun yanı sıra içerisinde PKK’lı ve Asala’lı teröristlerin de bulunduğu Ermeni Terör örgütü VoMa Karabağ’da gerilla mücadelesine başlayacaklarını ilan etti.

VoMa, “Azerbaycan’la alışılmadık bir mücadeleye hazırlanıyoruz” söyleminde bulunarak yeni provokasyonlara ve saldırı girişimlerine hazırlandığını açıkladı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x